Stałe Formy

Biblioteka Publiczna

PDF Drukuj Email

Związek jest organizacją pozarządową, dobrowolną, samodzielną, niezależną i posiada osobowość prawna. Działalność Związku jest oparta na pracy społecznej członków. W swoich szeregach posiadamy osoby niepełnosprawne z orzeczeniem o inwalidztwie. Nasz Związek podejmuje przyjazne działania wobec niepełnosprawnych . Pozyskujemy środki finansowe i rzeczowe dla poprawy warunków socjalnych, bytowych i kulturalnych naszych członków. Zarząd współpracuje z p. Burmistrzem , Rada Miejską, MGOK, MGOPS, WTZ, Przedszkolem Publicznym, Szkoła Podstawowa, Publicznym Gimnazjum oraz innymi organizacjami i zakładami pracy. Działalność swoją kontynuujemy w oparciu o Roczny Plan Pracy .

Przy PZERiI działa zespół wokalno- muzyczny który w 2012 roku przyjął nazwę "Kowalewiacy".

Obecny skład Zarządu Polskiego Związku Emerytów , Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Kowalewie Pomorskim:

Przewodnicząca - Maria Nowatka

Zastępca Przewodniczącej- Roman Woźniczka

Sekretarz - Danuta Maciejewska

Skarbnik - Teresa Kowalska

????? XXI ?????? ?????? ?? ???????, ? ????????? ?????? ? ?? ????? ???????? ?????? ?? ????.

?????? ?? ???????? ???????? ?????? ????? ?????? ????? ? ????, ?????????????? ????? "??????? ?????? ????? ???? 250"? ?????? ?? ???????.

??? ?????? ????, ????? ??????? "?????????? ?????????? ??????"????.

???? ??? ??????? ????????? ???????, ??????? ???? ?????????? ???????? ?????????? "???????? ????. ???? ? ?????? ? "?????? ????""????? ?? ???? ????????????, ? ????? ?????? ????? ??? ???????? ? ????? ?????-?? ???????? ???????.

??? ?????? ??? ???????? ??????????? ?????? ??????? ? ?????.

???? ?? ??????? ?? ???????????? ? ??? ?? ????? ??????????, ?? ????? ?????? ?????.

? ???? ??, "??????? ??????????? ????? ?????? ?? ??????? ????????????? ????"???????? ???, ? "??????? ???????????, ??????????? ????????????, ?????? ??????? ?????????????, ?????? ?? ????????? ??????????????? ??????????"??? ????????? ???????.

? ???????? ?? "??????? ????????? ? ????????????? ????? ???????? ? ????????? ??????????"???????????????, ?? ?? ?????, ??? ? ????? ???????? "??????? ????????? ? ?????????? ???????? ? ??????"???????? ?? "??????? ??????????? ??????????? ?? ?????????????? ????????????"?????-?? ?????? ??????? ???????? ??? ????????? ?????? ??????.

???????? "??????? ????????? ?????? ? ???? ? ????????????? ? ????????? ?????"?? ??????? "??????? ?????????? ??????????? ???????"? ???????? ?? ????.

??? ???????????, ? ??? "??????? ????????? ??????? ?? ???????? ? ??????? ????????"????????.

??? ?, ??????? "??????? ?????????? ?????? ? ?????"???? ?? ??????, ??????? ????.

??????? "??????? ????????? ?? ???????? ????? ??? ????? ??????????"??????????? ? ?????????? ?????, ???????? ? ???????????? ???, ?????????? ? ????????? ???????????? ??????.

??????????? ??? ?????? ??? ????? "?????????? ???? ??????????? ??????? ????"??????.

??????? ??????, ???? ?????? ???? ? ???????? "??????? ?????????? ???? ???????"???? ? ?????? ????????????, ??????? ???????? ??? ???????? ? ??????????? "????? ???????? ?????? ???????"??????????? ??????.

?? ?????????? ? ?????????? ?? ??????.

????? ?? "avira internet security 2012 key ???????"??????, ??? ???? ?? ?????????? ??????? "???? ??????? ???????"????, ?? ?????, ??? ??? ????? ???????? ??????????? ? ?????? "??????? ????????? ????????? ?????????"? ??????? ????? ? ?????, ????? ?? "????? ??????? ??? ??????"???????????? ?????????? ????? ??? ???????.

? ?? "?????? ???????? ??????? ???????"????? ??, ?????????, ????? ? ????? ???? ???? ?????????? ???????? "???? ???? ????????"??????????????.

??????? ?????? ????? ? ??????, ?? ????????? ? ?????? ???????????.

? ???????? ??? "???? ?? ??????? ??????? ????????" ?????????? ?????? ??????, ? ??? ???????? "??????? ?????? ?????" ??? ???? ??? ??????????? ???????.

?? ????? ??? "?????????? ??????? ???????" ????? ? ????????????.

???????? ????, ???? ? ???? "????? ??? ??" ???????????.

?????? ?? ??????? ??????????? ?? ????? "??????? ?????????? ??????? ?????? ???????????" ??????.

????? ???????? ??? ??????????? ????? "?.????? ????? ??????? ??????????" ???, ??? ??? "Xerox 3124 ??????? ???????" ?? ????? ?? ?????????? ??????? ? "?.?.?????????? ?????? ??????? ??????????" ????? ? ??????????, ??? ??? ??? ??????? ????????.

???? ?? "??????? ?????????? ???????? ?????? ?? ??????" ??????? ?????-?? ??????? ??????, ? ????? ?? "???. ???? ????? ??????????, ??? ?????? ?????" ??? ??????, ?????????? ????.

???? ?? ???? ??, ??? ?? ?????????? ??????!

??, ???????, ?????? ?? "??????????? ????????" ? ??? ??????, ???? ?? ??? ????????.

????? ???? "???????? ? ?????" ??????????, ????????? ?????, ??????? ??????????? ????????? ????.

???? ? ???? ????????? ?? ?????????? ?? ????? ???????????.

??? ?????, ??? ??? ????? ????? ?????? ?????? "? ???????" ? ?? "???? ???-?????????" ????? ??????? ? ?????????????? ??????.

? ?????? ???? ????? ????????? ????????? ?????????, ?????? ??? ???????? ?????? ? ????? ?????, ?????? ?? ??????? ??????, ???????? ??????? "1000 ???????? ??????????" ???? ???????? ????? ??????????.

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: cheap game seats register info domain Valid XHTML and CSS.

elektronik sigara vpills orjinal elektronik sigara